Гаряча лінія: (067) 45-45-289, (096) 284-73-00
Happy Metal News

Як вибрати вхідні двері?

Як вибрати вхідні двері?

Більшість металевих вхідних дверей виготовляються індивідуально для кожного замовника і при цьому враховується безліч різних факторів : рівень захисту приміщення (залежить від наявності сигналізації, відеоспостереження, охорони, вахтера); товщина і тип стіни, в яку двері монтуватимуться; висота і ширина дверного проєму; планована частота користування дверима; внутрішній інтер'єр приміщення і багато що інше.


1. Захисні властивості дверей

Сучасна стандартна конструкція металевих дверей складається з декількох основних елементів. Основою є внутрішнє та зовнішнє полотно. Між якими присутні декілька внутрішніх елементів жорсткості - наприклад ребра, які можуть розташовуватися вертикально, горизонтально або у вигляді сітки. Полотна дверей виготовляють із сталевих листів завтовшки 1,5-2 мм, іноді до 4 мм.

Коробка (рама) дверей також виготовляється з високоміцної сталі. Вона може бути як одинарною, так і комбінованою (що складається з декількох прокатних профілів).

Для того, щоб прикрити щілини між рамою і дверним проємом, а також з метою ізолювання монтажних швів, на вхідні металеві двері встановлюється шалівка.

2. Тепло- і звукоізоляція

Вхідні двері виконують декілька функцій одночасно, у тому числі - забезпечують звуко- і теплоізоляцію. Необхідний ефект досягається за рахунок застосування ущільнювача : бажано як в рамі, так і в дверному полотні. Усередині дверного полотна має бути спеціальний вогнетривкий ізолюючий матеріал. В якості цього матеріалу фахівці рекомендують використати мінеральну вату, яка вигідно відрізняється і своїми екологічними, і своїми практичними властивостями.

Мінеральна вата також відрізняється підвищеними характеристиками по звуко- і теплоізоляції і відноситься до класу негорючих (під впливом вогню плити з мінвати не димлять і не виділяють токсичні гази).

Проте, багаторічний досвід показує, що найкращим варіантом є установка двох дверей : зовнішньою сталевою, на яку доводиться захисна функція, і внутрішньою дерев'яною, такою, що бере на себе тепло- і звукоізоляцію.

3.Замки

Окреме питання при виборі і установці металевих дверей — це вибір замка. Чим складніше замок, тим він дорожчий. Як правило, об'єктом злому, в першу чергу, являється замок, і, на наш погляд, саме замок визначає взломостійкість дверей в цілому. Тому:


на замках не слід економити, якщо ви хочете отримати стійкі до несанкціонованого проникнення двері;
фахівці радять купувати двері, укомплектовані замками від провідних світових виробників. Вони надійніші: рідше виходять з ладу, число комбінацій ключів досягає від 500 000 до 4 млрд.
краще ставити два замки, причому різних систем (циліндровий і сувальдний) - взлом різних типів замків вимагає від фахівця більш високої кваліфікації;
пам'ятайте: будь-який замок можна відкрити, тому якщо ви вважаєте, що ваша квартира може притягнути увагу висококласних фахівців - встановите сигналізацію.


4. Циліндри, захисна фурнітура

Одним з найважливіших елементів циліндрового замка є власне сам циліндр, який повинен мати клас секретності не нижче High Security, відповідати ДСТУ і стандарту ISO 9001, мати міжнародні сертифікати відповідності. Також,дуже важливо, для захисту самого циліндра від несанкціонованої дії на нього - висвердлювання, перелому на дві частини і так далі, слід застосовувати комплекти броненакладок і захисної фурнітури.

5. Зовнішній вигляд.

Вхідні двері - це перше, що бачать ваші гості, це перше, що щодня бачить хазяїн, повертаючись з роботи. Логічно, що вона повинна відповідати естетичним вимогам. У цій справі велике значення має декоративне оздоблення вхідних сталевих дверей.

Вибір досить великий : це і панелі з ламінованого МДФ, і завжди виграшні і гідно виглядають панелі з масиву різних порід дерева, і інноваційне порошкове фарбування, а також панелі з плит МДФ з нанесенням плівки ПВХ (полівінілхлорид). Плівка практично натурально відтворює не лише колір, але і фактуру натурального дерева, але при цьому має високу зносостійкість, і не горить.
Маючи безліч переваг, ПВХ володіє, мабуть, найважливішою нині властивістю - це гігієнічна безпека і нешкідливість.

6. Важливо

Але все-таки будинок - це, передусім відчуття безпеки. З цієї причини при виборі вхідних металевих дверей на перший план виходить саме рівень взломостійкості. Існує 13 класів взломостійкості. Взломостійкість вище п'яти - це межа мрій звичайного покупця. Доречно зауважити, банківські сховища обладнали дверима шосто-сьомого класу.

У Україні значну масу встановлюваних вхідних дверей складають двері нульового класу безпеки. Останнім часом широкого поширення стали набувати сталеві двері з Китаю, які притягають своєю невисокою вартістю. Вартість таких дверей складає близько 100-200 доларів і навіть менше. Така економія дуже оманлива. Природно, досвідчений взломщик здолає такі двері за лічені секунди.

7. Гарантії

Очевидно, що будь-яка річ рано чи пізно ламається; чим складніше пристрій, тим частіше йому потрібно висококваліфіковане обслуговування. Отже, при виборі дверей слід звертати увагу не лише на сам товар, але і на фірму-виробника або продавця. Важливо, щоб покупець був надійний: фірма проіснує увесь термін гарантії.

Отже, щоб правильно вибрати металеві вхідні двері, слід, по-перше, сформулювати свої вимоги до дверей і визначити, які якості будуть головними, а які - другорядними. Далі варто вибрати фірму, яка пропонує достатній асортимент якісної продукції і прийнятні ціни.


2012.05.25

Дізнайся більше.

Proin fermentum suscipit pretium

Proin fermentum suscipit pretium

Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Sed tortor nisi, ultrices in adipiscing auctor, pharetra quis massa. Pellentesque sed dui eget sem fringilla eleifend id eu dui. Proin fermentum suscipit pretium. Aenean non augue id justo congue blandit id nec urna. Aenean orci nunc, eleifend a cursus quis, euismod ut turpis. Duis sagittis ultricies urna, semper tincidunt eros pharetra nec. Aliquam erat volutpat. Donec posuere tincidunt justo eleifend faucibus. Praesent et porta diam. Donec sit amet nunc eu tortor vehicula facilisis tristique eu nisl.


2012.05.06

Дізнайся більше.